KoPTaGeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KoPTaGeL

HeRŞeY AMa HeRŞeY SerBeST HeRŞeY BuRaDA

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anneler Günü Mesajı

YazarMesaj
NiqhTMaR3
Editör
Editör
NiqhTMaR3

Anneler Günü Mesajı Empty
MesajKonu: Anneler Günü Mesajı   Anneler Günü Mesajı I_icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 6:45 pm

• Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın... Anneler günün kutlu olsun canım annem.

• Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

• Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

• Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun.

• Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum Anne.

• Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum Anne.

• Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem.

• Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun canım annem.

• Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

• Seni unutmadığımı bugün de bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi.

• Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.

• Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun!

• Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim... Anneler günün kutlu olsun!

• Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

• Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

• Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

• Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

• Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.

Anneler Günü Mesajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğum Günü Özel SMS